Zestawienie najpopularniejszych wyciskarek na rynku

Zestawienie najpopularniejszych wyciskarek na rynku

Jeśli szukasz dla siebie optymalnej i wyjątkowej wyciskarki do soków, to z całą pewnością powinien zainteresować Cię nasz artykuł, w którym prezentujemy kilka modeli, które są zdecydowanie godne uwagi. Mamy nadzieję, że to w jakiś sposób ułatwi Ci podjęcie tej niewątpliwie trudnej decyzji.

Sana EUJ-707

Jest to pierwszy model na naszej liście. Zdobywca wielu nagród oraz posiadający sporo pozytywnych opinii od klientów. Wyróżnia ją duży otwór wsadowy, co zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza wyciskanie soków z owoców bez konieczności krojenia ich na bardzo małe kawałki. Jako jedyna wyciskarka jest wyposażona w 2 typu sit, które pozwalają na jeszcze lepsze oddzielenie miąższu od soku.

Sana EUJ-808

Ta propozycja charakteryzuje się najniższymi obrotami na rynku, co w przypadku wyciskarek ma fundamentalne znaczenie. Im mniej, tym oczywiście lepiej może być wyciśnięty sok. Dzięki trybowi mieszania możliwe jest w niej przygotowanie różnego rodzaju jogurtów, koktajli i soków z wielu rodzajów warzyw i owoców.

Omega VRT 352 F

Od kilku lat ten model cieszy się bardzo dużą popularnością wśród klientów. Zastosowano tutaj w sumie 3 rodzaje różnych sit, które możesz wymieniać w zależności od swoich osobistych potrzeb. Pomimo niskich obrotów wyciskanie owoców i warzyw przebiega naprawdę bardzo szybko i nie musisz na to tracić zbyt wiele czasu. Warto zauważyć, że również samo mycie takiej wyciskarki jest stosunkowo proste i nie wymaga żadnych szczególnych zabiegów.

To może Ci się spodobać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *